Diskuzní odpoledne s podnikateli (29. 11. 2017) TIC Zlín

V diskuzi zazní podnikatelská témata o vzniku a fungování Start-upů. Nenechte si ujít skvělou příležitost diskutovat s významnými podnikateli, investory a Business angely podporující rozjezdy nových podnikatelských nápadů. Akce se uskuteční ve středu 29.11.2017 od 16 h v prostorech Technologického inovačního centra, 23. budova areálu SVIT, Vavrečkova 5262, Zlín.

Hlavní aktéři diskuze:

Peter Skrla
Business Angel a investor
Měl jsem to štěstí, že jsem se za posledních třicet let zapojil do tří fantastických oblastí podnikání: start-up, rizikový kapitál a restrukturalizace firem. A zkušenosti z těchto tří oblastí se navzájem dobře doplňují. Rostoucí společnosti, fixující společnosti a přidaná hodnota jsou odměňování práce. Nový vstup na trh, a zejména převzetí regionálních podniků na nové geografické trhy, je nedílnou součástí tohoto přístupu. Při restrukturalizaci podniků většina lidí může snížit náklady na krátkodobé zlepšení v oblasti zdola. Skutečné kouzlo však spočívá v tom, že (a) vytváří energické, do značné míry samosprávné vnitřní organizace, které přežijí dočasného generálního ředitele a (b) pracují v rámci omezení, aby navrhli, vyvíjeli, vyráběli a prodávali nové produkty, které vedou ke špičkovému růstu. Po dlouhé době strávené v Severní Americe, Africe a Evropě s rozsáhlým cestovním pobytem jsem miloval mezikulturní situace a složité problémy.

Petr Eliáš
předseda představenstva společnosti STEMICA a.s. a INSPECTUM a.s.
Začal podnikat již v roku 1998. Má za sebou téměř 20 start-upů, úspěšných i neúspěšných. Petr Eliáš jako podnikatel, který realizoval a doposud realizuje celou řadu úspěšných projektů v oblasti přípravy, realizace a správy zejména nemovitostních investic. Buduje 4 značky, ví kam jde a čeho chce dosáhnout. Podnikatel, který sdílí zkušenost a pomáhá těm, kteří touží poznat svět podnikání.

Michal Vajdák
Jednatel soukromé technologické společnosti Sobriety s.r.o. se sídlem v Kuřimi a finalista soutěže manažer roku 2015.
V roce 2001 začal jako strojní inženýr v Brně ve firmě Kovoprojekta, následně pracoval ve firmě Siemens-Westinghouse ve středisku vývoje elektrických generátorů v Orlandu v USA a pokračoval vývojem turbodmychadel pro firmu Honeywell.
Od roku 2010 působí ve firmě Sobriety s.r.o., kde nově rozvinul oblast vysokootáčkových rotačních strojů pro energetiku a vesmírné aplikace a oblast speciální měřící techniky. Zabývá se hledáním nových témat pro technologický výzkum a vývoj vhodný pro malé a střední inženýrské společnosti.

Petr Fusek
Spoluzakladatel a ředitel B-inside s.r.o.
Absolvent FaME UTB. V marketingu pracuje od roku 2004, vzděláním ekonom se zaměřením na marketing a management B2B firem. Specializuje se na marketingové výzkumy a poradenství pro firmy v B2B sektoru. Vedl stovky výzkumných a marketingových projektů pro české a zahraniční společnosti, např. pro Microsoft, Škodu Auto, Zetor, Zentivu, Lapp Group, ABB, DHL, Bosch Rexroth, Gemini, Iveco, Siemens či Zentivu. Je spoluautorem největšího projektu, který mapuje situaci v marketingu a obchodu B2B firem v ČR a SR, projektu B2B Monitor.

 

Plakat-Podnik.odpoledne


Sledujte nás
# # #
Naši partneři
# # # # # # #