#
Creepy studio
#
Fairy Tailors
#
KOUZELNÁ ANIMACE
#
Michal Jakubec
#
Veronika Zelezníková
#
Lucia Plevová
#
Anna Minx – Minx story
#
David Hliněný - Urbanist

Creepy studio

Tvoříme značky a online. Jsme designově orientované studio, které se zamilovalo do utváření značek a jejich zasazení do světa onlinu. Naší největší radostí jsou webové stránky a věříme, že v dnešní době je obzvlášť třeba nezabřednout do stereotypů a dělat věci po svém.

wwww.creepy.cz

Fairy Tailors

Jsem umělec bez umění, reklamní textař a kreativec. Společně s agenturou Fairy Tailors šiju příběhy značek na sociálních sítích a starám se o to, aby se z bezpohlavních profilů staly osobnosti, které stojí za to sledovat. A hodně mě to baví. :-)

Členové: Marek Nieslanik, Jana Sklenářová, Michaela Jelenová

www.fairytailors.cz

KOUZELNÁ ANIMACE

Petr Babinec režisér a kreativní producent Věnuje se převážně trikovým a animovaným dílům. Pracuje v produkčním studiu Kouzelná animace. Vede Audiovizuální centrum ve Zlíně. V současné době spolupracuje jako supervizor postprodukce na mezinárodním projektu norsko-anglicko-české koprodukce vývoje celovečerního filmu. www.petrbabinec.com

Kouzelná animace Kreativní produkční studio. Náš talentovaný tým pracuje s velkým odhodláním na komerčních a nekomerčních projektech. *Zaměřujeme se na:* Kompletní služby v oblasti TV reklam, videoklipů, krátkých filmů, firemních prezentačních filmů. Právě připravujeme celovečerní animovaný film: Slimy Case / Slizký případ www.kouzelna.com www.slimycase.com

Členové: Petr Babinec, Libor Nemeškal, Adéla Kovářová, Zuzana Skopalová, Martin Kukal

Michal Jakubec

Jsem grafický a produktový designér, zakladatel nezávislého kreativního studia Modest Studio a módní značky Modest Apparel.

Veronika Zelezníková

Žena –  extrovertná idealistka / vizionárka. Zaoberám sa produktovým dizajnom, autorským šperkom a som jednou z manažérok nášho CKP – Upper. Každý projekt je pre mňa novou vízviou a som ochotná ísť až za hranicu svojich možností. Profesionálny prístup, jedinečné idee a 100% nasadenie do práce, to je to, čo ponúkam.

www.behance.net/ZeleznikTreuer

 

Lucia Plevová

Som jeden z manažérov CKP – UPPER a popritom sa venujem rôznym odvetviam designu: produktový, grafický, obalový design a momentálne hlavne tvorbe autorského šperku. Rada využívam materiály, ktoré nie sú všeobecne vnímané ako estetické, a vytváram z nich nové predmety, pričom sa zameriavam na netradičné kombinácie a nové technologické postupy.

www.luciaplevova.com

same.sis jewelry

 

 

Anna Minx – Minx story

V dielni Minx story sú detské hračky zobrazované v inom svetle než ako je spoločnosť zvyknutá. Robotické hračky čakali dlhú dobu na ponuku nového života.

Minx story je dielňa, ktorá združuje robotick.ch jedincov. Každ. robot má funkciu a vznikajú skupiny maliarov, brusičov, upratovačov, športovcov, hudobníkov a neporiadnikov. Všetci majú jedno spoločné – zrodili sa z plyšu a po určitej dobe nepotrebn. plyš odhodili. Odkryli svoju pravú robotickú tvár, ktorú skr.vali pred deťmi. Mechanizmy sa osamostatnili a začali žiť, prejavovať nálady, túžby, pocity.

http://minxstory.blogspot.cz/

http://minxanna.wixsite.com/annaminx

David Hliněný - Urbanist

Jsme architektonický ateliér, který tvoří projekty od ptačí budky po mrakodrap. Rádi přijímáme složitá zadání, které nás svou podstatou profesně posunují dál. S klientem komunikujeme na principu dialogu a ne monologu, proto není třeba se bát a pojďte zaklepat na “dvojku”.

www.urbanist.cz

co říkají naši
členové

(UPPER) – Centrum kreativních průmyslů a podnikání je
prostor pro začínající kreativce. Nabízí nejen zázemí a vybavení
za výhodných podmínek, ale také poradenství a mentoring
v oblasti podnikání.

všichni členové >>

#

Vít Mach – Studio Roost

“UPPER chválím, kudy chodím – ale není to jen tak pro nic za nic! Skvělý prostor, kteří manažeři v budově U11 vytvořili, je úžasným předpokladem přitahování skvělých lidí. A potkávat se každý den s grafiky, architektem, animátory a dalšími kreativními lidmi je výborným základem nového podnikatele či firmy. Snad každý je optimisticky naladěn (ikdyž těžkosti všedního dne zažíváme všichni) a rád se podělí o své zkušenosti. Díky za tu příležitost tam být, bylo to báječné!”

 

Here we are

write us
or call us

+420 734 785 320
Sledujte nás
# # #
Naši partneři
# # # # #