Creepy studio

Tvoříme značky a online. Jsme designově orientované studio, které se zamilovalo do utváření značek a jejich zasazení do světa onlinu. Naší největší radostí jsou webové stránky a věříme, že v dnešní době je obzvlášť třeba nezabřednout do stereotypů a dělat věci po svém.

wwww.creepy.cz

Fairy Tailors

Jsem umělec bez umění, reklamní textař a kreativec. Společně s agenturou Fairy Tailors šiju příběhy značek na sociálních sítích a starám se o to, aby se z bezpohlavních profilů staly osobnosti, které stojí za to sledovat. A hodně mě to baví. :-)

Členové: Marek Nieslanik, Jana Sklenářová, Michaela Jelenová

www.fairytailors.cz

KOUZELNÁ ANIMACE

Petr Babinec režisér a kreativní producent Věnuje se převážně trikovým a animovaným dílům. Pracuje v produkčním studiu Kouzelná animace. Vede Audiovizuální centrum ve Zlíně. V současné době spolupracuje jako supervizor postprodukce na mezinárodním projektu norsko-anglicko-české koprodukce vývoje celovečerního filmu. www.petrbabinec.com

Kouzelná animace Kreativní produkční studio. Náš talentovaný tým pracuje s velkým odhodláním na komerčních a nekomerčních projektech. *Zaměřujeme se na:* Kompletní služby v oblasti TV reklam, videoklipů, krátkých filmů, firemních prezentačních filmů. Právě připravujeme celovečerní animovaný film: Slimy Case / Slizký případ www.kouzelna.com www.slimycase.com

Členové: Petr Babinec, Libor Nemeškal, Adéla Kovářová, Zuzana Skopalová, Martin Kukal

Michal Jakubec

Jsem grafický a produktový designér, zakladatel nezávislého kreativního studia Modest Studio a módní značky Modest Apparel.

Veronika Zelezníková

Žena –  extrovertná idealistka / vizionárka. Zaoberám sa produktovým dizajnom, autorským šperkom a som jednou z manažérok nášho CKP – Upper. Každý projekt je pre mňa novou vízviou a som ochotná ísť až za hranicu svojich možností. Profesionálny prístup, jedinečné idee a 100% nasadenie do práce, to je to, čo ponúkam.

www.behance.net/ZeleznikTreuer

 

Lucia Plevová

Som jeden z manažérov CKP – UPPER a popritom sa venujem rôznym odvetviam designu: produktový, grafický, obalový design a momentálne hlavne tvorbe autorského šperku. Rada využívam materiály, ktoré nie sú všeobecne vnímané ako estetické, a vytváram z nich nové predmety, pričom sa zameriavam na netradičné kombinácie a nové technologické postupy.

www.luciaplevova.com

same.sis jewelry

 

 

Anna Minx – Minx story

V dielni Minx story sú detské hračky zobrazované v inom svetle než ako je spoločnosť zvyknutá. Robotické hračky čakali dlhú dobu na ponuku nového života.

Minx story je dielňa, ktorá združuje robotick.ch jedincov. Každ. robot má funkciu a vznikajú skupiny maliarov, brusičov, upratovačov, športovcov, hudobníkov a neporiadnikov. Všetci majú jedno spoločné – zrodili sa z plyšu a po určitej dobe nepotrebn. plyš odhodili. Odkryli svoju pravú robotickú tvár, ktorú skr.vali pred deťmi. Mechanizmy sa osamostatnili a začali žiť, prejavovať nálady, túžby, pocity.

http://minxstory.blogspot.cz/

http://minxanna.wixsite.com/annaminx

David Hliněný - Urbanist

Jsme architektonický ateliér, který tvoří projekty od ptačí budky po mrakodrap. Rádi přijímáme složitá zadání, které nás svou podstatou profesně posunují dál. S klientem komunikujeme na principu dialogu a ne monologu, proto není třeba se bát a pojďte zaklepat na “dvojku”.

www.urbanist.cz

Čo říkají
naši čestní
členové

Je pro nás důležité jako se u nás naši nájemci cítí, proto jsme rádi za každou zpětnou vazbu, která nám pomáhá prostor zlepšovat. Všichni kreativní nadšenci jsou srdečně vítáni! Ať už jako nájemci nebo jako návšetvníci našich akcí.

Všichni členové >>

#

Vít Mach – Studio Roost

“UPPER chválím, kudy chodím – ale není to jen tak pro nic za nic! Skvělý prostor, kteří manažeři v budově U11 vytvořili, je úžasným předpokladem přitahování skvělých lidí. A potkávat se každý den s grafiky, architektem, animátory a dalšími kreativními lidmi je výborným základem nového podnikatele či firmy. Snad každý je optimisticky naladěn (ikdyž těžkosti všedního dne zažíváme všichni) a rád se podělí o své zkušenosti. Díky za tu příležitost tam být, bylo to báječné!”

 

Here we are

write us
or call us

+420 734 785 320
Sledujte nás
# # #
Naši partneři
# # # # # #