Pavla Gomba – Pomoc v ohrožení, ohrožená pomoc / 10. 4. (FLKŘ UH)

Ing. Pavla Gomba

Studium na Vysoké škole ekonomické v Praze, nyní studuje na doktorském stupni Fakultu bezpečnostního inženýrství VŠB – TUO. Po studiu, zaměstnaná v obchodním oddělení Dánského velvyslanectví v Praze, v Nizozemské obchodní komoře a jako konzultant na Magistrátu města Masvingo v Zimbabwe. Od roku 2008 je členkou Správní rady Nadace rozvoje občanské společnosti a v roce 2013 byla zvolena členkou vládního Výboru pro práva dítěte.

Od roku 2000 je výkonnou ředitelkou české pobočky UNICEF ČR.

Pavla Gomba, která zasvětila svůj profesní život pomáhání dětem a lidem v kritickým oblastech světa. Je také autorkou knihy „Slyšíte nás“ (2004), která popisuje několik osudů dětí z Afriky a Asie.

Magazínem Forbes je opakovaně zařazována mezi 50 nejvlivnějších žen České republiky.

Akce probíhá v spolupráci s Fakulta logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

MÍSTO:

Fakulta logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti