MEET & GREET už pošesté!

V úterý 4. dubna v 18:00 se v kavárně Jedním tahem v 64. budově areálu Svit ve Zlíně již pošesté potkáme při panelové diskuzi MEET & GREET. Tématem setkání bude zamyšlení se nad otázkou Jak je důležité míti influencera?

Diskuzí nad otázkami, zda je influencer marketing důležitá součást marketingové strategie, či jakou část rozpočtu na marketing tvoří? Kdy dojít k rozhodnutí, že zrovna tento typ marketingu je pro nás vhodný? nás provede opět Ondřej Carda a jeho hosty budou:
Klára Machálková – influencer marketerka & PR managerka ve společnosti Aktin
Patrik Rychlý – influencer marketing konzultant v agentuře Konektor
David Olchava aka Olchič – influencer a youtuber
Cílem Meet & Greet panelových diskuzí je vytvořit platformu pro potkávání marketérů firem Zlínského kraje. Chceme rozjet diskuzi nad jejich reálnými potřebami, zkušenostmi a problémy. A jako univerzitní instituci nám také záleží na propojení studentů s lokálními firmami. Proto i vy jste zváni přijít s námi diskutovat o svých zkušenostech.