IDEATHON UTB 2023 / 28. – 29. 11. / BAŤOVY ZÁVODY TROCHU JINAK

Ideathon UTB je intenzivní 24hodinový soutěžní workshop, který představuje jedinečnou příležitost pro studenty Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Během této události mají studenti krátký časový rámec k řešení aktuálních výzev, kterým organizace Zlínského kraje čelí. Účastníci workshopu pracují v multioborových týmech a díky vzájemné spolupráci navrhují pomocí design thinkingových metod a inovativních postupů řešení zadaných výzev. Tuto akci pořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s TIC Zlín a agenturou CzechInvest.

Přihlášky budou otevřeny už od 31. října! Mějte na paměti, že počet míst pro účastníky z každé fakulty je omezen, proto bychom vás chtěli vyzvat, aby jste se co nejdříve přihlásili a zajistili si své místo na této inspirativní události, a to prostřednictvím mailu ideathon@utb.cz.

Zůstaňte v obraze a pro další informace sledujte událost na Facebooku.