Panelová diskuze Meet & Greet #4: 2022 ZLÍN RECAP

Předvánoční panelová diskuze Meet & Greet se koná 6.12. v klubu Dílna v Městském divadle Zlín. Tématem je tentokrát rekapitulace roku 2022 pohledem zlínských marketingových agentur. Co se jim v letošním roce povedlo? V čem spatřovali největší překážky? A kterým směrem se budou ubírat trendy v roce nadcházejícím? Přijďte diskutovat o svých zkušenostech s námi.

Cílem UPPER: Meet & Greet panelových diskuzí je vytvořit platformu pro potkávání marketérů firem Zlínského kraje. Chceme rozjet diskuzi nad jejich reálnými potřebami, zkušenostmi a problémy. A jako univerzitní instituci nám také záleží na propojení studentů s lokálními firmami. Proto jsou na akci vítání jak profesionálové z oboru, tak studenti. Vstup na akci je zdarma.