Patrik Zaoral / Pravá tvář Start-upu / 24. 4. / FAME

Hodně z nás má nějaké podnikatelské záměry, nápady, sny nebo vizi, jak jednou něco dokáže. Ale realita je taková, že ve většině případů to skončí vždy jen u myšlenky. Je to pochopitelné. Podnikání není lehké a vyžaduje spoustu času, snahy a odříkání. Navíc vás hodně lidí bude chtít odradit, že jste student a nemáte dost peněž, zkušeností nebo znalostí, jak vůbec podnikat.

O čem budeme mluvit?

Příběh studentů, jak zakládali start-up

Jak lze snížit náklady na podnikání na minimum

Jak funguje start-up scéna

Tímto workshopem bychom vás nechtěli demotivovat. Chceme všem ukázat, že je všechno možné 🙂

Mluvit bude Patrik Zaoral, 22-letý student Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Nějaký čas trávil v USA, kde ho spolu s kolegou také napadl podnikatelský záměr na sdílenou jízdu elektro koloběžek. S tímto start-upem začali v záři roku 2018 a do současné doby na něm pracují.