Série workshopů Build it UP! pokračuje

V zimním semestru 2023 přišel UPPER se sérií workshopů s názvem Build it UP! Cílem projektu je usnadnit studentům uměleckých a kreativních oborů vstup do světa podnikání tím, že jim poskytne znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby uspěli jako živnostníci a také zvýšit povědomí studentů o nových a moderních trendech v oblasti technologií a digitálních tržišť.

V březnu jsme se zaměřili na základy podnikání. Workshopem o možných formách podnikání a dalších právních aspektech IČ nás provedla JUDr. Bc. Markéta Štěpáníková, Ph.D. z Právnické fakulty MUNI. Nastavení ceny za tvorbu, službu či produkt s účastníky důkladně rozebral  obchodní stratég Petr Pouchlý z Court of Moravia. O oba workshopy byl velký zájem.

A na co se můžete těšit dál?

Workshop NFT a umění, který se bude konat 11. dubna, bude zkoumat průnik umění a kryptoměn z různých perspektiv, včetně technologické, právní, umělecké a komunitní. Tento workshop povedou Gabriela Borutová a Jan Zibner z Artiffine.com.

Dne 24. dubna povede Michal Pastier ze společnosti Darwin of the Machines workshop o budování značky, který se bude zabývat tématy jako vytváření identity značky, positioning značky a komunikace značky.

Celou sérii uzavře květnový workshop na téma Prototypování, kdy Aleksander Ristić z PrusaLabu provede účastníky workshopu procesem tvorby nového produktu.