Série workshopů Build it UP!

Chceš pracovat na volné noze a nevíš, jak začít? Nachystali jsme pro tebe sérii workshopů Build it UP!, které ti ulehčí vstup do světa podnikání. Díky našim řečníkům získáš znalosti a dovednosti, které se ti budou jako OSVČ určitě hodit. Cílem projektu je taky rozšířit povědomí studentů o nových a moderních směrech vývoje technologií a digitálních tržištích.
Série pěti workshopů zaměřených na odborná témata bude probíhat od března do května 2023. Pořadatelem akce je Centrum kreativních průmyslů a podnikání UPPER.
Workshopy se budou konat v prostorách univerzitní galerie G18.
První workshop, který nás čeká se bude konat již 2. 3. 2023. Věnovaný bude problematice správné cenotvorby, se kterou se potýká každý podnikatel, včetně těch podnikajících v kreativních a kulturních odvětvích. Studenti se dozví, jak své produkty nacenit, na jaká kritéria při tvorbě ceny přihlížet a kdy je čas cenu zvýšit. Workshopem je provede designér business strategií Petr Pouchlý, který se již více než deset let věnuje nejen strategickému budování značek a mentoringu.
Přestože je projekt primárně určen studentům Fakulty multimediálních komunikací, účast studentů ostatních fakult bude vítaná.
AKCE JE ZDARMA! Účast netřeba hlásit, prostě přijď.