Talent FMK | 18.-19. října 2022 od 14:00

Podzimní kolo soutěže Talent FMK v roce 2022 proběhne od 18. do 19. října v přednáškovém sálu A v 15. budově Baťova institutu, tedy  přízemí budovy Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, Zlín . V soutěži jsou vítáni studenti ze všech ateliérů FMK i Ústavu marketingových komunikací.

Pokud se chcete do letošního ročníku zapojit, stačí přijít 18. 10. ve 14 hodin do přednáškového sálu A v budově Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

Soutěž propojuje studenty s firmami z praxe, které jim vytvoří zadání (například vytvoření marketingové komunikační kampaně). Studenti pak vytvoří týmy a během 24 hodin témata od zadavatelů zpracují a odprezentují. Vítězné týmy pak získají stipendium a většinou také možnost zapojit se do realizace kampaně, kterou pro firmu vytvořili.

Soutěž byla původně založena v roce 2010 na Ústavu marketingových komunikací, od roku 2021 se posunula o level výš a rozšířila se tak pro studenty celé Fakulty multimediálních komunikací. Již od svého založení se těší soutěž stále větší oblibě ze strany studentů i firem. Jejím cílem je spojit studenty marketingových komunikací a uměleckých oborů s firmami a organizacemi nejen ze Zlínského kraje.