Meet & Greet už podesáté!

UPPER Centrum kreativních průmyslů a podnikání pořádá 30.4. od 18:00 v Kavárně Továrně (Vavrečkova 7074, 13. budova areálu svit) panelovou diskuzi Meet & Greet #10 na téma: Konzistentní vizuální identita: luxus, nebo nezbytnost? Probereme ho se skvělými odborníky jako vždy, a s jakými tentokrát? To se už brzy dozvíte na události na Facebooku.

A co se bude dít po skončení panelové diskuze? To vám prozradíme teď! Připravili jsme pro vás oficiální after party, která se bude konat hned po skončení akce. Kavárna bude otevřená do půlnoci a zahraje DJ, takže se můžete těšit na skvělou atmosféru a zábavu. Nenechte ujít tuto jedinečnou možnost a dorazte oslavit jubilejní after party po Meet & Greet!

Panelové diskuze, Meet & Greet, mají za cílem vytvořit platformu pro setkávání marketérů firem Zlínského kraje. Chceme podnítit diskuze o jejich skutečných potřebách, zkušenostech a výzvách. A jako univerzitní instituce také dbáme na propojení studentů s lokálními firmami. Proto i vy jste srdečně zváni přijít s námi diskutovat o svých zkušenostech.

Registrace probíhá na našem e-mailu. Vstup na akci je zdarma.

Naši podporovatelé

mmcité, a. s.

TESCOMA s.r.o.

Egoé s.r.o.

TON a.s.