MEET & GREET už podeváté!

V úterý 26. března 2024 v 18:00 hodin se v Kavárně Továrně koná devátý diskusní panel Meet & Greet s názvem „Je obsah stále králem?“. Panel se zaměří na trendy v obsahovém marketingu v roce 2024, nejefektivnější typy obsahu, cílení obsahu na cílovou skupinu a měření jeho úspěšnosti. Diskutovat se bude o tom, jak dynamicky se měnící svět a digitální technologie ovlivňují obsahový marketing a zda stále platí to, co ještě před lety. Ale kdo vlastně bude našimi hosty tentokrát? Můžete se těšit na:

  • Václav Rambousek: Profesionál v oboru komunikace s 12letou praxí. Aktuálně řídí PR tým agentury Ogilvy, kde se specializuje na strategickou konzultaci a tvorbu komunikačních kampaní.
  • Lucie Zadák: Zkušená manažerka pohybující se v mediálním prostředí přes 18 let. Nyní vede téměř třicetičlenný tým v Czech News Center, který se věnuje komplexní crossmediální obsahové strategii.

S těmito zkušenými odborníky se ponoříme do diskuse o budoucnosti obsahového marketingu a jeho role v současném digitálním světě. Panel je určen pro marketéry, tvůrce obsahu, podnikatele a všechny, které zajímá obsahový marketing. Nezapomeňte si rezervovat místo v kalendáři a přijít se zapojit do diskuze! Kapacita je omezená, proto neváhejte a rezervujte si své místo včas na upper@utb.cz. Už se na vás těšíme!

Pro bližší informace sledujte událost na Facebooku.

 

Naši podporovatelé

mmcité, a. s.

TESCOMA s.r.o.

Egoé s.r.o.

TON a.s.