Opencall Designblok22 – online briefing / 22. 2. 2022 / 16:00 / online na MS Teams

Sestavte tým, navrhněte expozici a získejte odměnu ve formě stipendia. O čem je řeč? Pro následující ročník veletrhu Designblok jsme připravili nový koncept pro instalaci FMK, ke které zveme i všechny naše studenty. V rámci oslav FMK 20 otevíráme nový opencall, ve kterém chceme dát našim studentům příležitost realizovat výstavní expozici na prestižní přehlídce designu.
🟥 Přihlásit se mohou týmy složené ze studentů napříč ateliéry včetně studentů ÚMK. Vámi sestavený tým samozřejmě nemusí obsahovat studenty ze všech ateliérů, ale je žádoucí, aby se v týmu sešli studenti s různým zaměřením a zkušenostmi, kteří se budou vzájemně inspirovat a sdílet know-how.
🟥 Autoři vítězného návrhu získají stipendium ve výši 30 tisíc korun, které si rozdělí v týmu. Vybraní studenti budou zároveň zodpovědní za samotnou realizaci v říjnu na místě konání Designblok 2022 v Praze. Ale nebojte, nebudete na to sami. Se vším vám budou pomáhat přidělení mentoři, doktorandi a zaměstnanci FMK.
🟥 První setkání, online briefing na kterém zodpovíme případné dotazy, proběhne 22. února v 16 hodin prostřednictvím Microsoft Teams. Týmy můžete sestavit až po online setkání, nemusíte se přihlašovat předem.
🟥 Veškeré podrobnosti o průběhu opencallu najdete na webu https://fmk.utb.cz/designblok/
🟥 Odkaz na online schůzku https://go.fmk.utb.cz/teams-designblok

Naši podporovatelé

mmcité, a. s.

TESCOMA s.r.o.

Egoé s.r.o.

TON a.s.