s(UPPER) online seriál, 4. a 5 díl: Budování osobité identity. Proč je potřeba a jak s ní pracovat? / 9. 2. a 16. 2. / 17:00 hod.

V letním semestru navážeme na s(UPPER) online seriál z podzimu. Tam jsme mluvili o tom, jak tvořit nápady, jak s nim pracovat a jak je přetavit v jednoduchý business plán. Teď se posuneme zase o kousek dál. Mám nápad a vím co s ním dělat. Ale, kdo jsem já a jak prodat sebe sama? Jak si vybudovat osobitou identitu, když jsem freelancer a mé jméno je má značka? Následujícím tématy vč. praktického workshopu nás provede absolventka ÚMK Míša.
Michaela Papežová
Devět let vytvářela PR strategii projektům Jakuba Havrlanta včetně budování značky investiční skupiny Rockaway. Vedení komunikace skupiny, která se sedm let od svého vzniku dostala mezi ty nejrespektovanější, ji naučilo vnímat PR jako nástroj podporující byznys. Na jaře 2020 se rozhodla otevřít novou etapu a opustit roli šéfky komunikace. Jako freelancer nyní pomáhá firmám i jednotlivcům s jejich komunikační strategií a spustila program individuálních workshopů (re)Start komunikace.
9.2.2021 od 17:00
4. díl: Budování osobité identity: proč je potřeba, jak jí definovat a jak s ní pracovat v praxi?
Na online workshopu se podíváme na faktory úspěchu v profilaci freelancera. Klíčem je autenticita. Jak jí odhalit a dostat do slov? V dalším kroku se zaměříme na budování budování vašeho příběhu tak, aby byl autentický a měl PR potenciál. Důležitý moment je určení cílové skupiny: jak přesně vaše publikum přemýšlí a jak pracuje s informacemi? Závěrem se dotkneme strategie pro obsahový plán, protože jakmile víte, ke komu mluvíte a máte pojmenované, kdo jste, můžete si začít tvořit obsahový plán vaší komunikace.
16.2.2021 od 17:00
5. díl: Návod na vybudování osobní identity
V rámci online workshopu se podíváme na několik konkrétních způsobů, jak vystihnout identitu. Inspirujeme se u značek a jejich archetypů. V rámci cvičení si pojmenujete své talenty, dovednosti, vášně a osobnost. V závěru se podíváme na to, jak všechno zapracovat do konkrétní podoby. Osobní identita není záležitost pouze pro extroverty, i introverti najdou tipy, jak jí uchopit.
SERIÁL JE ONLINE.
A ZDARMA PRO VŠECHNY.
VYSÍLÁME SKRZE GOOGLE MEETS

Naši podporovatelé

mmcité, a. s.

TESCOMA s.r.o.

Egoé s.r.o.

TON a.s.