s(UPPER) seriál (online) / od 5. 11. / 1x za 14 dní / od 17:00 hod.

Od 10. 11. jsme pro vás připravili tří dílný online seriál, který vám pomůže rozjet své nápady. Sledovat jej můžete každé druhé úterý od 17.00 hodin. V prvním díle se dozvíte, jak pracovat se svými nápady, v tom druhém si poslechnete, co opravdu nepotřebujete, aby jste založili startup a ve třetím díle se pak dozvíte, jak si připravit fakt jednoduchý business plán. No a pak se do toho můžete zrovna pustit…
Petr Mandík a Pavel Bartoš
Startupoví mentoři a trenéři. Spolu založili agenturu Happyend.agency, která pomáhá firmám a startupům dostat na trh nové produkty a služby. Současně založili StartupBox, digitálního průvodce českým startupovým ekosystémem pro všechny, kteří se chtějí pustit do podnikání. Petr s Pavlem jsou Google certifikovaní trenéři na téma Entrepreneurship a Design Thinking a působí ve startupových programech jako CzechStarter, DEX-IC, ESA BIC.
1. díl: Design thinking – Jak být inovativní (10.11.)
Design Thinking je jednou z metod, kterou používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů, a může být začátkem i vašeho podnikání. Ukážeme vám, jak ji využít i pro vaše projekty a nápady. Probuďte v sobě inovátora a použijte k tomu vyzkoušené tipy a triky.
2. díl: Co nepotřebujete k tomu, abyste postavili startup (24.11.)
Všude se dočtete o tom, co vše je třeba k vybudování vlastního podnikání. Co když je to ale snazší, než se zdá? Ukážeme vám věci, o kterých si lidé často myslí, že je nutně potřebují, ale není to pravda. Z přednášky si odnesete jasný seznam priorit.
3. díl: Lean Canvas – Nejjednodušší business plán (8.12.)
Máte nápad na projekt a jste připraveni se do něho pustit? Skvěle. Pojďte si to všechno sepsat. Lean Canvas je jednoduchý nástroj, který vám pomůže se zorientovat ve všem důležitém, abyste na nic nezapomněli. Sepište si svůj podnikatelský / projektový plán na jeden list papíru. Rádi vám tím provedeme.
SERIÁL JE ONLINE.
A ZDARMA PRO VŠECHNY.

Naši podporovatelé

mmcité, a. s.

TESCOMA s.r.o.

Egoé s.r.o.

TON a.s.