TALENT FMK / 29. – 30. 3. 2022 / VŽDY OD 14:00

Další ročník soutěže Talent FMK proběhne od 29. do 30. března 2022. Tentokrát se akce uskuteční přímo v budově U4 FMK, na adrese Univerzitní 2431. Do soutěže se stejně jako v minulém semestru mohou zapojit studenti ze všech ateliérů i Ústavu marketingových komunikací.

Pokud se chcete do letošního ročníku zapojit, stačí přijít 29. 3. ve 14 hodin do místnosti 201 na U4. Soutěž propojuje studenty s firmami z praxe, které jim vytvoří zadání (například vytvoření marketingové komunikační kampaně). Studenti pak vytvoří týmy a během 24 hodin témata od zadavatelů zpracují a odprezentují. Vítězné týmy pak získají stipendium a většinou také možnost zapojit se do realizace kampaně, kterou pro firmu vytvořili.

Soutěž byla původně založena v roce 2010 na Ústavu marketingových komunikací, od roku 2021 se posunula o level výš a rozšířila se tak pro studenty celé Fakulty multimediálních komunikací. Stále platí, že již od svého založení se těší soutěž stále větší oblibě ze strany studentů i firem. Jejím cílem je spojit studenty marketingových komunikací a uměleckých oborů s firmami nejen ze Zlínského kraje.

 

Naši podporovatelé

mmcité, a. s.

TESCOMA s.r.o.

Egoé s.r.o.

TON a.s.