Talent FMK / soutěž pro všechny studenty fakulty / 26.-27.10. / od 13 hod.

PRO STUDENTY:

Talent (F)MK je soutěž, kterou každý semestr (dvakrát ročně) po dobu více než deseti let pořádá Ústav marketingových komunikací FMK UTB ve Zlíně. Letos nově otevíráme soutěž pro VŠECHNY studenty fakulty.

Od svého založení v roce 2010 se těší soutěž stále větší oblibě ze strany studentů i firem. Jejím cílem je spojit studenty oboru marketingové komunikace, designéry i audiovizuály s firmami nejen Zlínského kraje. Soutěž přibližuje studentům praxi a firmám nabízí kreativní marketingově-vizuální řešení.

Předvést své nadání a zapálení před klientem je pro studenty velkou výzvou a pro zástupce firem zdrojem inspirace, nové energie a v neposlední řadě i talentovaných stážistů. Soutěž Talent FMK vytváří půdu pro navazování kontaktů a budování kratších i dlouhodobých pracovních vztahů.

Soutěž je po vzoru Young Lions dvoudenní. Firmy prezentují zadání studentům, kteří následně mají 24 hodin na jeho zpracování. Ti poté výsledky své práce prezentují před talentovou radou, která vybere vítěze.

PRO FIRMY:

Chcete vdechnout své firmě nový život?
Hledáte kreativní nápady a nové komunikační prostředky?
Nebo potřebujete vypracovat kompletně novou strategii značky?

Nechte se inspirovat mladistvými nápady a vyberte si skutečné talenty!

Přihlaste se do unikátní soutěže Talent FMK, která propojuje reálné firmy a studenty mareťáky, designéry i audiovizuály.
(Pozn.: podzimní termín soutěže 26. – 27. 10. 2021 je již obsazen)

Pro více informací z předchozích ročníků navštivte: talentmk.cz (nový web ve výstavbě)